Web Sürümüne Geç

Arjantin'e dönüyorum

Arjantin'e dönüyorum
Cumartesi 10.07.2016

Beşiktaş'ın tecrübeli orta saha oyuncusu Jose Sosa'nın durumu tam bir yılan hikayesine döndü. Kendisine Milan'ın da talip olmasının ardından tatilini Bodrum'da geçiren İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'nin yanına giderek ayrılmak istediğini yineleyen Sosa, dönüşte bombayı patlattı.

Tecrübeli 10 numara, Bodrum Havalimanı'nda muhabirimizin, "Milan'a mı transfer oluyorsun, İstanbul'a mı dönüyorsun?" sorusuna "Hayır, Arjantin'e" cevabını verdi. Bodrum'da 2 saat kadar Ahmet Çebi ile görüşen Sosa'ya, İkinci Başkan'ın, "Biz şartları iyileştirelim diye düşünürken siz ayrılma fikri ile geliyorsunuz. Bizler sizleri satmayı düşünmediğimiz için hazırlık yapmadık. Senin kalitende, senin şartlarında başka oyuncu varsa; hemen onu alalım, sana da yol verelim. Şimdi idmanlarına çık, önümüzde uzun bir süre var. Bu sorunu ancak birlikte çözebiliriz" dediği öğrenildi.

SOSA'YA NOTER TESPİTİ YAPILDI
Beşiktaş İdari Direktörü Ali Naibi, dün tesislere gelmesine rağmen yine idmana çıkmayan Sosa için noter tespiti yapıldığını bildirdi. Naibi, Arjantinli futbolcu için disiplin talimatının uygulanacağını ifade etti. Tesislerde bulunan Sosa'nın, Şenol Güneş ile görüşmek istediği belirtildi.

Yüksel YAVUZ
Etiketler Milan, Beşiktaş, Jose Sosa
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN