Web Sürümüne Geç

  Hakkını veririm

  Hakkını veririm
  09 Temmuz 2016, Cumartesi

  İspanyol kaleci, “Beşiktaş formasını hak eden bir oyuncu olduğumu taraftarlarımıza kanıtlayacağım. Tolga ve Boyko da var ama kalede ben olurum” ifadesini kullandı

  Beşiktaş'ın kadrosuna dahil ettiği İspanyol kaleci Fabricio Agosto Ramirez, heyecanla siyahbeyazlı formayı giymeyi beklediğini söyledi. BJK TV'ye konuşan Fabricio, "Beşiktaş formasını hak eden bir oyuncu olduğumu taraftarlarımıza kanıtlayacağım" dedi. Komple bir kaleci olduğunu anlatan siyah-beyazlı oyuncu şöyle devam etti: "Ön plana çıkan bir tarafım yok. Bütün özelliklerim orantılı. Türkiye ligi İspanya'ya göre farklı. Hava topları önemli. Beşiktaş, hücum oynayan bir takım olduğu için defansın arkasına atılacak toplar da büyük önem kazanıyor. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım."

  Dünya yıldızları burada
  Mario Gomez, Jose Sosa ve Ricardo Quaresma'nın dünya çapında kaliteli oyuncular olduğunu belirten Fabricio, "Kaliteli oyuncularla oynamak çok önemlidir. Onlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak. Beşiktaş taraftarının dünyanın en iyisi olduğunu duydum. Onların karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum. Bu kadar ateşli bir taraftara sahip olan kulüp çok büyük bir kulüptür" yorumunu yaptı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN