Beşiktaş'ta hazırlıklar sürdü

Beşiktaş'ta hazırlıklar sürdü
Pazartesi 11.07.2016 00:00

Beşiktaş, akşam saatlerinde gerçekleştirdiği günün ikinci antrenmanı ile yeni sezon öncesi hazırlıklarına devam etti.

2016-2017 sezonu hazırlıkları kapsamında ilk kampını İstanbul'da Nevzat Demir Tesisleri'nde sürdüren Kara Kartal, günün ikinci ve son idmanını akşam saatlerine doğru gerçekleştirdi.

MİLLİLER GERİ DÖNDÜ
Beşiktaş'ta izinleri sona eren Denys Boyko, Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup ve Cenk Tosun bugün idmana katıldı. Siyah-beyazlılarda uzun süredir devam eden Jose Sosa krizi ise yine son bulmadı ve Arjantinli orta saha Beşiktaş ile idmana çıkmadı. Sporcu fıtığından ameliyat olan Mustafa Pektemek'in ise en az 10 gün daha idmanlara çıkmayacağı bildirildi.

İDMAN NOTLARI
Beşiktaş'ın akşam idmanı istasyonlardan oluşan top çalışmasıyla idmana başladı. Kaleciler ise yeni kaleci antrenörü Marijan Mrmic eşliğinde ilk idmanını gerçekleştirdi. Kara Kartal'ın idmanının ikinci bölümünde ise 5'e 2 çalışma yapıldı. Siyah-beyazlılarda Oğuzhan, Cenk Tosun, Rhodolfo ve Olcay idmanın ilk kısmında takımla çalışırken ikinci bölümde ise koşu yaptı. Koşunun ardından bu futbolcular salonda çalıştı. Diğer futbolcular ise beyaz, turuncu ve yeşil takım olarak 3 gruba ayrıldı ve pas çalışması gerçekleştirdi. Siyah-beyazlılar antrenmanın son bölümünde ise çift kale taktik çalışmaları yaparak günü tamamladı.

Beşiktaş, hazırlıklarına yarın saat 10.30'da basına kapalı, 18.00'da basına açık olarak günü çift idmanla tamamlayacak.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA