Web Sürümüne Geç

  Fark 1 milyon €

  Fark 1 milyon €
  11 Temmuz 2016, Pazartesi

  Paraguaylı stopere 7.5 milyon euro isteyen Lanus’un inadı kırıldı. Beşiktaş 5.5 milyona çıktı, Arjantinliler 6.5’a indi; görüşmeler olumlu ilerliyor

  Şenol Güneş'in listesindeki gözdesi Gustavo Gomez için Arjantin'den güzel haberler geldiği bildirildi. Lanus'ta oynayan Paraguaylı stoperin transferinde görüşmelerin olumlu yönde ilerlediği belirtildi. Arjantin'de bizzat görüşmeleri yürüten idari menajer Ali Naibi'nin, Türkiye'ye döndükten sonra kesin sonuç alınmasa da Gomez'in kulübüyle yapılan pazarlıklarda büyük mesafe kat ettiği ifade edildi. Lanus'un, daha önce transfer pazarlığında 7.5 milyon euro'dan kapıyı açması Beşiktaş'a geri adım attırmıştı.

  Şenol Güneş faktörü ağır bastı
  Ancak Güneş'in ısrarla alınmasını istediği stoper için siyah-beyazlılar'ın fiyat artırımına gidip Lanus'la sıkı bir pazarlığa giriştiği öğrenildi. Bunun üzerine Arjantin kulübünün 6.5 milyon euro'ya indiği arada sadece 1 milyon euro fiyat farkının kalması sonrası görüşmelerin olumlu ilerlediği ve önümüzdeki günlerde imza için somut adımların atılmasının beklendiği vurgulandı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN