İngiliz ekibinden resmi açıklama geldi!

İngiliz ekibinden resmi açıklama geldi!
Pazartesi 11.07.2016 00:00

İngiliz ekibi West Ham United, Gökhan Töre'nin kiralandığını duyurdu.

Gökhan Töre'nin transferi konusunda West Ham United ile Beşiktaş arasında bir süredir devam eden görüşmeler olumlu sonuçlandı.

İngiliz ekibi West Ham United kısa süre önce Gökhan Töre'nin bir yıllığına kiralandığını resmi internet sitesinden duyurdu.

Beşiktaş ise borsaya yaptığı bildiride Gökhan Töre'nin kiralık bedeli için West Ham'dan 2.5 milyon sterlin (yaklaşık 3 milyon euro) alınacağını belirtti.

İşte Beşiktaş'ın KAP'a yaptığı açıklama:

"Gökhan Töre'nin 2016-2017 sezonu için West Ham United Kulübüne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

West Ham United tarafından Şirketimize kiralama bedeli olarak 2.500.000 GBP ödenecektir.""BILIC ÇALIŞTIĞIM EN İYİ TEKNİK DİREKTÖR"

Gökhan Töre sağlık kontrollerinin ardından yaptığı açıklamada Slaven Bilic'le tekrar çalışacak olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti ve şunları söyledi:

"Bilic şimdiye kadar çalıştığım en iyi teknik direktör. Kariyerimde etkisi çok büyük. Onun ne kadar profesyonel olduğunu biliyorum. Benim için önemli birisi. Onunla birlikte çalışırken bir aile üyesiyle muhatap oluyormuşum gibi hissediyorum. Bu yüzden de teklif gelince onu reddedemedim."
Öte uandan, Gökhan Töre, İngiliz ekibiyle sözleşme imzaladıktan sonra taraftarlara mesaj yolladı. Milli futbolcu hazırlanan özel videoda taraftarlara "Merhaba West Ham taraftarları. Sizin huzurlarınızda futbol oynamayı dört gözle bekliyorum" şeklinde seslendi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA