Beşiktaş'ta neler oluyor?

Beşiktaş'ta neler oluyor?
Çarşamba 13.07.2016

Kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş, iç transferde sıkıntılı günler geçiriyor

Şampiyon Beşiktaş'ta yeni sezon öncesinde rüzgar 'sert' esmeye başladı. Sezonun bitmesiyle Gomez, Sosa, İsmail Köybaşı, Atiba, Boyko, Gökhan Töre gibi oyuncuların yaşattığı sıkıntılarla uğraşan ve oldukça fazla vakit kaybeden Beşiktaş yönetimi, tüm sorunları çözmek için büyük çaba gösteriyor. Sorun çıkaran futbolcuların ilk 11 oyuncusu olması ve takım iskeletinin bozulması korkusu ise hem yönetimi, hem teknik heyeti hayli uğraştırıyor.

ATİBA HUTCHİNSON: Bir yıl daha sözleşmesi bulunan Atiba, West Ham'ın yaptığı 2 milyon euro'luk teklif karşısında ayrılmak istediğini yönetime iletti. Maaşına %100 zam yapılması düşünülen Kanadalı yıldız idmanlara çıkmaya devam ediyor.

JOSE SOSA:Yine 'ayrılmak istiyorum' diye tutturdu. Bu kez eşini bahane etti. İdmanlara çıkmayan Sosa önceki akşam "İstanbul'dan ayrılma kararı aldım" açıklamasıyla son noktayı koydu.

MARİO GOMEZ: Fiorentina ile bonservis sorunu çözüldüğünde, kalması çok büyük bir ihtimal olarak görülüyor. Hatta Beşiktaş, internet sitesindeki takım kadrosunda değişiklikler yapmasına rağmen, resmi olarak kendi oyuncusu olmayan Gomez'in fotoğrafını değiştirmedi. Resmi imzayı atması an meselesi.

GOKHAN TÖRE: Lig bitmeden ayrılmayı kafasına koyan Gökhan Töre, Bilic'in takımı West Ham'a satın alma opsiyonlu kiralık olarak gitti. Veda yazısında, "Bugüne kadar çalıştığım en iyi teknik direktör Bilic'tir" demesi oldukça 'manidar' olarak yorumlandı.

İSMAİL KÖYBAŞI: 7 yıldır Beşiktaş'ta oynayan ve başka bir takıma gitmeyeceğini açıklayan İsmail, yönetimin yeni sözleşme için belirlediği rakamları beğenmeyince ipler koptu. Önceki gün idmana çıkmayan İsmail için aynı akşam yapılan "Bundan sonraki hayatında başarılar dileriz" açıklamasıyla milli yıldız Kartal'a veda etti ve F.Bahçe'ye gitti.

?DENYS BOYKO: Kaleci Boyko ile ilgili soru işaretleri sürüyor. Fabricio'nun transferi sonrası Tolga - Fabricio - Boyko arasında yaşanacak rekabetin, her an yeni bir ayrılma isteği doğurması hiç de sürpriz olamayacak. İdmanlara çıkıyor ama kendisine takım bakmaya da devam ediyor

MUSTAFA PEKTEMEK:Beşiktaş'a geldiği 2011 Temmuz ayından bu yana sürekli sakatlık haberleri ile gündemde olan adeta sakatlık rekoru kıran Mustafa Pektemek, sezona yine sakat başladı! Taliplileri oluyor ama Pektemek'in aldığı yüksek ücret nedeniyle hiç bir kulüple anlaşma sağlanamıyor.
Etiketler Beşiktaş, Fiorentina
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN