Web Sürümüne Geç

Ansaldi harekatı

Ansaldi harekatı
Perşembe 16.07.2016

İsmail’in yerine Kolarov’la ilgilenen Beşiktaş Başkanı Orman bonservisi Zenit’te olan Ansaldi için Lucescu’dan yardım istedi

Siyah-beyazlılar, sol bek operasyonunda alternatiflerine bir yenisini daha ekledi. İsmail Köybaşı ile sözleşme uzatmayan Beşiktaş yönetiminin, Alexandar Kolarov'un ardından geçen sezonu Genoa'da kiralık olarak tamamlayan Cristian Ansaldi için de çalışma yaptığı ortaya çıktı. Bir ara İnter'in, Caner Erkin'in varlığına rağmen transfer etmek istediği iddia edilen Arjantinli oyuncu için siyah-beyazlıların kulübü Zenit'e 2 milyon euro teklif ettiği bildirildi.

Bonservisi 4 milyon euro
Zenit'in 29 yaşındaki oyuncu için 4 milyon euro istediği, Başkan Fikret Orman'ın da bunun üzerine bizzat Rus ekibinin başına geçen Mircea Lucescu'yu arayarak yardım istediği ifade edildi. Lucescu'nun gelecek sezon kadrosunda düşünmediği ve satılması için rapor verdiği Ansaldi konusunda Başkan Orman'a yardımcı olma sözü verdiği belirtilirken; siyah-beyazlıların Ansaldi için kiralama yolunu da tercih edebileceği öğrenildi.
Etiketler Beşiktaş, Genoa
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN