Web Sürümüne Geç

  Beşiktaş'ta sakatlık

  Beşiktaş'ta sakatlık
  Cuma 15.07.2016 22:16

  Şenol Güneş oyuncuların temposundan memnun Yeni sezona Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde hazırlanan Beşiktaş günün ikinci idmanını gerçekleştirdi.

  Teknik direktör Şenol Güneş idmanların temposunu gün geçtikçe artırırken oyuncuların performansından oldukça memnun görünüyor. Sabahları kondisyon çalışmaları yaptıran Güneş'in, akşam idmanları tamamen taktik antrenmanı şeklinde geçiyor. Özellikle kanat bindirmeleri üzerinde duran Şenol Güneş, kanat organizasyonları ve orta çalışmalarıyla forvet ve kanat oyuncularına sıkı antrenmanlar yaptırıyor.

  Bu akşamki idmana izinli olan Quaresma ve sakatlığı süren Mustafa Pektemek'in yanı sıra salonda özel program uygulayan Gökhan Gönül dışında tüm futbolcular katıldı. Kanat ortası şut çalışmasında boynuna top çarpan Boyko'nun kısa süreli yerde kalması teknik heyeti korkuttu. Hemen Boyko'nun başına gelen Şenol Güneş, Ukraynalı kaleciye doktorların müdahale etmesi ve oyuncunun ayağa kalkmasıyla rahatladı. Siyah-beyazlılar yarın yapacakları çift idman ile hazırlıklarına devam edecek.

  Etiketler Beşiktaş, boyko
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN