'Güneş'li günlere devam

'Güneş'li günlere devam
Pazar 17.07.2016

Şenol Güneş, futbolcularını “Geçen sezondan aklınızda sadece şampiyonluk kalsın, bu sezon da ilk ve tek hedefimiz bu olsun” sözleriyle motive ediyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yeni sezon öncesinde futbolcularını motive etmek için şimdiden çalışmalara başladı. Çalışmalarını İstanbul'da sürdüren siyah-beyazlı ekibin tecrübeli hocası Güneş, oyuncularıyla yaptığı görüşmelerde geçen sezondan akıllarında sadece 'şampiyonluk' mutluluğunun kalmasını isterken, "Geçen sezon geride kaldı, artık önümüze bakıyoruz. İlk ve tek düşüncemiz her zamanki gibi ligi yeniden zirvede bitirmek. Bunun için şimdiden işi sıkı tutmaya mecburuz" ifadesini kullandı.

Önümüzde duramazlar
Güneş şöyle devam etti: "Sizler, Türkiye'nin en büyük kulübünün oyuncularısınız. Sizler, şampiyon takımın oyuncularısınız. Bunu aklınızdan hiç çıkarmayın. Ancak bir kez şampiyon olmak demek, her şey bitti anlamına gelmez, gelemez. Geçen sezon hep birlikte gösterdiğimiz özveriyi bu sezon da artırarak devam ettirmemiz şart. İstikrar için, gelecek için, güneşli günler için bunu yapmaya mecburuz. Önemli olan mücadele etmek. Biz mücadelemizi yaptığımız sürece önümüzde kimse duramayacaktır, buna yürekten inanıyorum."

Gelen gideni aratmayacak
Tecrübeli teknik adam, takımdan ayrılan oyuncuların yerini doldurmak için ince eleyip sık dokuduklarını belirterek, "Her takımda giden de olur, gelen de. Önemli olan, gelenin gideni aratmamasıdır. Biz de Başkanınız Fikret Orman ve yöneticilerimizle birlikte en iyisini yapmak için gece-gündüz çaba sarf ediyoruz. Kadromuzu sadece yıldız oyuncularla dolduracak değiliz. Biz, takımımızı zafere taşıyacak olan hırslı, başarıya aç, yetenekli, inançlı bir ekiple yola çıkacağız ve mutlu sona ulaşacağız. Bu konuda taraftarlarımızın da sabırlı olmasını istiyoruz" yorumunu yaptı.

DİĞER
Etiketler Türkiye, Beşiktaş
Yükleniyor
SON DAKİKA