Bekleyin geliyorum

Bekleyin geliyorum
Pazartesi 18.07.2016 00:00

Beşiktaş'ın Portekizli süperstarı Ricardo Quaresma yayınladığı mesajla siyah-beyazlı taraftarların yüreğine su serpti.

EURO 2016'daki etkili performansıyla Portekiz'in şampiyonluğunda pay sahibi olan Quaresma için Porto'ya transfer olacağı dedikoduları ortaya atılmıştı.

PORTEKİZ'DE QUARESMA ÇILGINLIĞI
Yıldız oyuncunun eski takımı Porto'nun taraftarları, Quaresma'nın geri dönmesi için kampanya başlatmıştı. Geçtiğimiz günlerde Quaresma'nın üzerinde Porto'nun yeni sezon formasıyla çekilmiş fotoğrafları sonrası siyah-beyazlı taraftarlar endişeye kapılmıştı.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARINI MUTLU ETMEK İÇİN HAZIRLANACAĞIM"
Bu gelişmeler üzerine Quaresma bugün yaptığı açıklamayla dedikodulara son verdi. Beşiktaş kampına katılacağını açıklayan Q7, "Şimdi tatil zamanı. 2 Ağustos'ta Beşiktaş'ta olacağım. Taraftarları mutlu etmek için hazırlanacağım." diyerek transfer söylentilerini noktaladı.

YENİ SEZONDA 7 NUMARA GİYECEK!
Beşiktaş'ın Portekizli süper yıldızı Ricardo Quaresma, yeniden 7 numaralı formasına kavuşuyor. 2010-11 ve 2011-12 sezonlarında Beşiktaş'ta 7 numaralı formayı giyen, geçtiğimiz sezon ise bu formanın Gökhan Töre'de olması nedeniyle 17 numarayı tercih eden Ricardo Quaresma; Töre'nin İngiltere'ye gitmesiyle önümüzdeki sezonda yine eskisi gibi 'Q7' olarak Vodafone Arena'da boy gösterecek.

DİĞER
Etiketler Beşiktaş, Porto, Quaresma
Yükleniyor
SON DAKİKA