Geçti o günler

Geçti o günler
Pazartesi 18.07.2016

Tolga Fetö’cü faşist kalkışmaya sert tepki gösterdi: ‘Geçti o günler’ diye başlayan, “Türk Milletinin gücünü, aklını, ferasetini dışarıdan anlayamazsınız!” vurgusu yapan Kaptan’ın paylaşımına sosyal medyada destek yağdı.

Ülkemiz üzerine oynanan kahpe oyunlara sessiz kalmayan Türk futbol camiası, tepkisini net bir şekilde ortaya koymuştu. Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin de Fetö'cü faşist kalkışmaya instagram hesabından ağır ifadelerle büyük tepki gösterdi. İşte Zengin'in, bayrağımızın dalgalandığı İstanbul Boğaziçi Köprüsü'nün bir fotoğrafını paylaştığı beğeni rekoru kıran yazısı:

Bu toprağı bölüşmeyiz
"Geçti o günler... Türk Milletinin gücünü, aklını, ferasetini dışarıdan anlayamazsınız! Biz demokrasinin de yanındayız, polisimizin de, askerimizin de, komutanlarımızın da. Milli olan her şeyin millet olarak arkasındayız. Ekmeğimizi, yemeğimizi bölüşürüz ama Şehitlerimizin kanıyla sulanmış bu kutsal vatan toprağımızı kimseyle bölüşmeyiz. Türkiye üzerinde plan yapanlar, uygulayabileceğini zannedenler bilsin ki, geçti o günler! Ve unutmadan tek suçu aldığı emri uygulamak olan ve hiçbir şeyden haberi olmayan olayları öğrendiği zaman da her şeyin farkına varıp silahını bırakan ana kuzusu Mehmetçiklerimizi linç etmeye çalışan ve bunu utanmadan Allahu Ekber nidalarıyla yapanların da bu alçakça saldırıyı düzenleyen vatan hainlerinden hiçbir farkı yoktur.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA