Sosa’ya aile baskısı

Sosa’ya aile baskısı
Pazartesi 18.07.2016

Beşiktaş’la idmanlara başlayan Sosa, İspanyol basınına, “Ayrılmak istediğimi ilettim. Ailevi problemlerim olduğunu anlattım” diye yine çıkış kapısına yöneldi

Beşiktaş'ta Jose Sosa krizi bir türlü tatlıya bağlanamıyor. Başkan Fikret Orman'ın resti sonrası Takımla idmanlara çıkmaya başlayan Arjantinli maestro yine de bu durumdan duyduğu rahatsızlığı İspanyol basınına itiraf etti.

'Onlarsız oynayamam'
İdmanlara başlamasıyla sıkıntıların çözüme kavuştuğu yorumlarını beraberinde getirirken, Sosa; Super- Deporte Gazetesi'ne tam tersi açıklamalarda bulundu. Tecrübeli orta saha, "Ayrılmak istediğimi ilettim. Ailevi problemlerim olduğunu anlattım. Önceliğim ailem, futbol sonra gelir. Görüşmelerimiz devam ediyor. İki tarafın da iyiliğine bir çözüm arıyorum. Zaten kulübe ve yetkililere de ilettim. Çözüm için yardım istedim. Beni bırakmak istemiyorlar ama ben de ailemden ayrı kalarak futbol oynamak istemiyorum" açıklamasını yaptı. İtalyan basını ise Sosa'ya ilgisi bilinen Milan'ın teklifini arttırıp 6 milyon euro'ya çıktığını öne sürmüştü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN