Web Sürümüne Geç

  8 milyon euro’ya gidersin!

  8 milyon euro’ya gidersin!
  19 Temmuz 2016, Salı

  Beşiktaş yönetimi, ayrılmak için ‘anlayış’ isteyen Sosa’nın bonservis bedelini açıkladı

  Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, siyah-beyazlılarla ipleri koparmak için tüm şartları zorluyor. Arjantinli oyuncu, kendisine yapılan, "Maaşına zam yapalım. Ailen Arjantin'de yaşasın, sen burada oynamaya devam et" teklifine olumsuz cevap verdi. Sosa'nın çektiği bu rest sonrasında Beşiktaş yönetimi de Arjantinli oyuncu için 8 milyon euro'luk bonservis bedeli belirledi. Sosa ise yaşının 31 olduğunu ve kimsenin kendisi için bu rakamı ödeyemeyeceğini, anlayış gösterilmesini talep etti. Ancak Beşiktaş yönetimi, "Bizim son kararımız bu yönde. Gitmek istiyorsan bedelini ödemek zorundasın" diyerek Jose Sosa'ya resti çekti.

  GÜNEŞ İKNA ETMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞTI
  Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ayrılmak isteyen Sosa'yla Ümraniye'de hem özel hem de takımla birlikte birkaç kez görüştü.

  SOSA'NIN MENAJERİ TEKLİFİNİ SUNDU
  Arjantanli oyuncu Jose Sosa'nın menajeri Favio Bilardo, siyah-beyazlı yönetime oyuncusu için yeni bir teklifte bulundu. Bilardo'nun, "Sosa için size 5 milyon euro'luk bir teklif getirebilirim" mesajını yolladı. Yönetim ise bu teklifi "Yeterli değil" diyerek geri çevirdi.
  Etiketler Beşiktaş
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN