Schweinsteiger mi, olabilir!

Schweinsteiger mi, olabilir!
Çarşamba 20.07.2016

Yönetici Deniz Atalay, Alman futbolcu Bastian Schweinsteiger için, “Benim de ilgimi çekiyor, onunla ilgili düşünceler olabilir” dedi

Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay, transfer döneminde bir çok isimle görüşme içinde olduklarını belirtti. Atalay, Manchester United forması giyen Alman futbolcu Schweinsteiger'i transfer edecekleri iddiasıyla ilgili, "Her gün yeni isimler yazılıyor. Benim de ilgimi çekiyor ama somut olarak şu an böyle bir şey yok. Bazen konuşmalar, düşünceler olabilir elbette Schweinsteiger ile ilgili şu an net ve kesinleşen bir gelişme yok" diye konuştu. Mario Gomez'in durumunun da belirsizliğini koruduğunu ifade eden tecrübeli yönetici şöyle devam etti: "Transfer komitesi başkanlığına getirilen Umut Güner, Gomez transferiyle ilgili görüşmeleri sürdürüyor. Herhalde Gomez bile şu an ne olduğunu bilmiyordur. Biraz daha beklememiz gerekiyor."

Gereksiz transfer yapmayız
Beşiktaş için 'hiç transfer yapmadı' algısı yaratılmaya çalışıldığını iddia eden Atalay, "İhtiyacımız olan yerler belliydi, stoper ve sağ bek aldık, bir de kaleci takviyesi yaptık. Bundan sonra yapacağımız belki 1-2 noktaya daha transfer yapmaktır. 2-3 sezon önce Sosa'yı ligin ilk hafta maçı başlayacakken transfer etmiştik. Önemli olan doğru transferi yapmaktır."

PSG de talip oldu
M. United'ın Alman yıldızı Schweinsteiger için nabız yoklayan Beşiktaş'a bu transferde dişli rakip çıktı. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Mourinho tarafından düşünülmeyen Schweinsteiger için PSG'nin de devreye girdiği belirtildi.
Etiketler Beşiktaş, PSG
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN