İkisi bir arada

İkisi bir arada
Perşembe 21.07.2016

Kartal, UEFA FFP kuralları nedeniyle Barcelona’da forma giyen Mathieu ve Adriano için İspanyol ekibine sadece Gökhan Töre’den gelen parayı teklif edebildi

Beşiktaş, yeni sezon transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Fabricio ve Gökhan Gönül'ü takıma katan buna karşılık Gökhan Töre'yi West Ham'a kiralayan siyah- beyazlılar stoper ve sol bek transferlerinde ekonomik şartlardan dolayı istediği adımları atamıyor. UEFA FFP kuralları çerçevesinde bonserviste kullanmak için sadece Gökhan Töre'den gelen 3.5 milyon euro'su olan Beşiktaş yönetimi, almak istediği oyuncularda özellikle kiralık ve satın alma opsiyonlu formülü devreye sokuyor.

Pazarlıklar sürüyor
Son olarak stoper görüşmelerinde Barcelona'da oynayan Fransız oyuncu Mathieu ile temasa geçen siyah-beyazlılar, sol bek için de Adriano için girişimlerde bulunuyor. Yönetim adına yetkili olan menajer Ahmet Bulut her iki oyuncuyu elde olan 3.5 milyon euro'ya kiralık ve satın alma opsiyonu ile almak için Barcelona yönetimi ile pazarlıklarını sürdürüyor. Ancak her iki oyuncunun da Avrupa'nın birçok üst düzey takımının radarında olması bu iki transferi oldukça zorlaştırıyor. Bu arada 31 yaşındaki Brezilyalı defans oyuncusu Adriano'nun senelik 2.5 milyon euro civarında para kazanmasının, siyah-beyazlı yönetimi düşündüren konuların başında yer aldığı ifade edildi.
Etiketler Barcelona, Beşiktaş, UEFA
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN