Web Sürümüne Geç

  Forvet Derdiyok

  Forvet Derdiyok
  Cuma 22.07.2016

  Mario Gomez’le yollarını ayıran siyahbeyazlılar, ilk olarak Kasımpaşa’nın golcüsü Eren Derdiyok’u istedi Wilfried Bony için Manstester City ile temasta olan Kartal, Remy, Balotelli, Llorente ve Huntelaar’ı takibe aldı

  Beşiktaş, geçen sezonu gol kralı olarak tamamlayan Mario Gomez'in "dönmeyeceğim" açıklamasının ardından santrfor arayışlarına hız verdi. Başkan Fikret Orman'ın bir hafta önce yaptığı "Mario Gomez'in kalmama ihtimaline karşın santrfor adayları ile görüşüyoruz. B planımız hazır" açıklamalarından sonra tüm gözler transfer komitesini çevrildi.

  Dün sabah resmen talip oldular
  Siyah-beyazlılar, Gomez'in önceki akşam aldığı dönmeme kararının ardından dün sabah ilk resmi teklifini Kasımpaşa'nın forveti Eren Derdiyok'a yaptı. Kasımpaşa Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Beşiktaş'ın Eren Derdiyok için kulübe resmi teklifini gönderdiğini belirterek, kulüp başkanı Turgay Ciner'in bu teklifi değerlendirdikten sonra siyah-beyazlılara kısa bir süre içinde yanıtını ileteceğini açıkladı.

  Çalımbay: Önünü kesmezler
  Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay da teklifi doğrulayarak şu ifadeleri kullandı: "Biz Eren'i gönderme taraftarı değiliz. Ama tabii ki gitmek istiyorsa Turgay ağabey (Ciner) kesinlikle önünü kesmez. Eren çok iyi bir futbolcu, üst düzey bir forvet. Beşiktaş ile anlaşırsa Beşiktaş taraftarı ile birlikte orada çok başarılı olur. Bizde şuan sıkıntılıyız, Eren giderse daha çok sıkıntıya gireriz."
  Etiketler Beşiktaş, kasımpaşa
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN