Web Sürümüne Geç

Sert, korkusuz, lider

Sert, korkusuz, lider
Cuma 22.07.2016

Beşiktaş’ın almak için gün saydığı Paraguaylı stoper Gustavo Gomez için Arjantin medyası “Sert bir oyuncu. Cesaretiyle herkesi kendisine hayran bırakır” yorumda bulundu

Beşiktaş'ta bir Gomez (Mario) gitti, başka bir Gomez (Gustavo) geliyor. Siyah-beyazlıların transfer listesinde en üstte bulunan stoper Gustavo Gomez'in Beşiktaş forması giymesi için artık gün saydığı ifade edildi. Lanus kulübü 23 yaşındaki genç yıldız için 7 milyon euro'da ısrarcı olurken, siyah-beyazlılar ise Lanus'tan iki yıllık bir ödeme planı istedi. Arjantin kulübü 7 milyon euro üzerinden anlaşma olursa ödemeyi iki yıla yayabileceğini siyahbeyazlılara iletirken, önümüzdeki hafta resmi imzaların atılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Futboluyla rakibi korkutuyor
Arjantin'de yaşayan Emmanuel Perez de, Gomez'in, Funes Mori ile birlikte Arjantin Ligi'nin en çok umut vadeden stoperlerinden biri olduğunu belirterek Perez şu ifadeleri kullandı: "Cesaretiyle herkesi kendisine hayran bırakacaktır. Hava toplarına olan hakimiyeti ise aslında çok uzun olmayan boyuna rağmen etkileyici. Sert bir oyuncu. Bazen öyle darbeler yapıyor ki, pek çok oyuncu onunla mücadeleye girmekten çekiniyor. Lider özellikleri var. Kornerlerde, hücum edilirken, defans yapılırken herkesi yönlendirebilir. Çalışkan, dayanıklı ve güçlü bir oyuncu."
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN