Tolgay Arslan hastaneye kaldırıldı

Tolgay Arslan hastaneye kaldırıldı
Cuma 22.07.2016 20:19

Avusturya'da kamp yapan Beşiktaş'ın Al Hilal ile oynadığı hazırlık maçında Tolgay Arslan, sakatlanarak hastaneye kaldırıldı.

Beşiktaş'ın Al Hilal takımı ile oynadığı hazırlık maçında Tolgay Arslan'ın sakatlanması moralleri bozdu. Sol el bileğinin üzerine düşen Tolgay'ın elinde kırık şüphesiyle hastaneye götürüldü.

BİLEĞİNDE KIRIK TESPİT EDİLDİ

Beşiktaş'ın Al Hilal ile oynadığı hazırlık maçının ilk yarısında sakatlanarak hastaneye kaldırılan Tolgay Arslan'ın sol el bilek kemiğinde kırık olduğu açıklandı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Radyolojik tetkikler sonrasında sol el bilek kemiğinde "radius non deplase" kırık tespit edilmiş olup alçı uygulandı" denildi.Siyah-beyazlı futbolcunun bir hafta sonra özel plastik alçı ile antrenmanlara katılabileceği ifade edildi.

İşte Beşiktaş'tan yapılan açıklama:

''Futbol Takımımızın Al Hilal ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan futbolcumuz Tolgay Arslan'a yapılan radyolojik tetkiklerde sol el bilek kemiğinde "radius non deplase" kırık tespit edilmiş olup alçı uygulandı.

Tolgay Arslan, bir hafta sonra yapılacak özel plastik alçı ile takımımızın antranmanlarına katılabilecek.''Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN