Üzerimizde ağır sorumluluk var

Üzerimizde ağır sorumluluk var
Cumartesi 23.07.2016

Şampiyon bir takımız, bu nedenle üzerimizde ağır bir sorumluluk var. Ligde ve Avrupa’da ciddi sınavlar vereceğiz, olgun bir kadroya sahibiz

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil kafile başkanı olarak bulunduğu siyah- beyazlıların Avusturya kampında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kamplarının iyi geçtiğini ve futbolcuların iyi durumda olduğunu belirten Ürkmezgil, "Şu anda şampiyon bir takımız. Üzerimizde ağır bir sorumluluk var. Ligde ve Avrupa'da ciddi sınavlar vereceğiz. Olgun bir kadroya sahibiz. Üç kulvarda yarışacak takımımızın tüm zorlukların üstesinden geleceğini düşünüyorum" dedi.

Gönül hayran bırakıyor
Ürkmezgil, yeni transferlerden Gökhan Gönül'ün takıma kısa sürede çok iyi adepte olduğunu belirterek şöyle devam etti. "Mesela Gönül'ün yeni bir takıma, başka bir büyük kulübe geldiği noktada hiç bir adaptasyon sorunu yaşamadan arkadaşları ile anlaşması, onlarla futbolculuğunun yanında birlik ve beraberliği beni çok umutlandırdı. Sakatlıktan çıkan bir Rhodolfo'muz vardı, önemli bir sakatlıktı. Ben kendisini bu kadar diri bu kadar formda göreceğimi düşünmüyordum."

Münferit olaylar olabilir
Yabancı futbolcuların birlik ve beraberlik içinde olduğunu ifade eden Ürkmezgil, "Onların şu an için birlik beraberlik içinde oluşu, çok neşeli idmanlar yapması, idman dışında oteldeki sohbetleri sırasındaki ifadeleri, onların keyifli olduğunu gösteriyor. Ama Gomez ve diğer bazı şeyler de yaşadık. Evet bir-iki münferit olarak bunlar olabilir. Ama genelinde yabancı oyuncular bu hava ile ilgili düşündüğüm noktada değiller" ifadesini kullandı. Jose'nin sakatlığı var YÖNETİCİ Ürkmezgil, Sosa'nın da sakatlığı bulunduğunu belirterek sözlerini şöyle tamamladı: "Sosa sakat. İşin evveliyatında öyle durumlar oldu ama buraya gelirken bile 'düz koşu yapayım' diyordu. Doktorla konuştu, sakatlığı olduğu için idmanlara çıkmadı."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN