Web Sürümüne Geç

  Favori Lima plase Aquilani

  Favori Lima plase Aquilani
  24 Temmuz 2016, Pazar

  Beşiktaş’ta Sosa’nın yerine düşünülen ilk isim Santos’tan Lucas Lima... Sambacıda pürüz çıkarsa rota S. Lizbon’dan Aquilani’ye çevirilecek

  Jose Sosa'yı gözden çıkaran Beşiktaş yönetimi, Arjantinli oyuncunun alternatiflerini belirledi. Siyah-beyazlıların ilk hedefi Santos'ta forma giyen Lucas Lima. 26 yaşındaki oyuncunun değeri Brezilya Milli Takımı'nda sürekli forma giymesi nedeniyle her geçen gün artarken; siyah-beyazlıların 10 milyon euro talep eden Santos kulübüne 6 milyon euro ve bir sonraki satıştan %35 pay teklif etti. Brezilya ekibinin ise 8 milyon euro + bir sonraki satıştan %50 istediği ve pazarlıkların bu yönde ilerlediği belirtildi.

  3 yıllık anlaşması var
  BEŞİKTAŞ yönetimi Lucas Lima'yı renklerine bağlayamazsa, rotasını bu kez Sporting Lizbon'a çevirecek. Başkan Fikret Orman ve ekibinin ilgilendiği yeni oyuncunun Roberto Aquilani olduğu öğrenildi. Hem Portekiz ekibi hem de oyuncuyla yapılan görüşmeler pozitif yönde ilerlerken, 32 yaşındaki İtalyan futbolcunun Sporting Lizbon ile 1 yılı opsiyonlu 2 senelik daha sözleşmesi bulunuyor.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN