Gomez'i aramayız

Gomez'i aramayız
Pazar 24.07.2016

Kartal’ın kaptanı ülke için şehit olanlara Allah’tan rahmet diledi. Tolga “Bunu da en kısa zamanda birlik olup atlatacağız” dedi

BEŞİKTAŞ'ın kamp yaptığı Avusturya'da kaptanlar Tolga Zengin ve Necip Uysal konuştu. Tolga, Türkiye'de yaşanan hain FETÖ'cü girişiminde halkın gücünün darbecileri yendiğini söyledi. Tecrübeli eldiven "Demokrasiye ve ülkemize sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu olayda hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Tüm ülke olarak darbecilere en güzel cevabı verdik. İnşallah bir daha böyle şeyler yaşamayız. En kısa zamanda birlik olup bunları da atlatacağız. Ülkemizin güzel olaylarla anılması gerekiyor" dedi.

'ASLANLAR GİBİ CENK'İMİZ VAR'
Tolga'ya Mario Gomez ve İsmail Köybaşı'nın gidişleri de soruldu. Başarılı eldiven, Alman forvet için "Terör her yerde var. Daha yeni Münih'te üzücü bir olay oldu. Belki aileleri için böyle karar alıyorlar ama ben olsam bu şekilde davranmam. Ama bakın gittikleri yerde de böyle olaylar yaşanabiliyor. Terör bir bölgede yok ki, küresel bir şey. Gomez'i aramayız. Daha önce Demba Ba gitti, Gomez geldi, şimdi Gomez gidiyor biri gelecek. Hiç kimse gelmezse de aslanlar gibi Cenk Tosun var" dedi. Tolga, Köybaşı için ise "Profesyonellikte olan şeyler, keşke bizimle kalsaydı. Hain gözüyle bakmamak gerek" ifadesini kullandı.

'ARTIK YENİ HEDEFLERE ODAKLANDIK'
Tolga Zengin, şampiyon olduklarını ancak artık bunu unuttuklarını ve yeni sezona hazırlandıklarını kaydetti. Tecrübeli eldiven "Yeni hedeflerimiz var. Önümüzde Galatasaray ile oynayacağımız bir Süper Kupa maçı var. Ayrıca yine şampiyon olmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak istiyoruz. Zor bir sezon olacak ama her şeyin üzerinden gelecek bir takımımız var" dedi.

'FABRİCİO DA BOYKO DA İYİ'
Tolga Zengin, kaleci rotasyonundaki takım arkadaşlarını da şu sözlerle değerlendirdi: "Fabricio da Boyko da iyi kaleci. Genç arkadaşımız Utku da geleceğe dönük bir transfer. Ayrıca Veysel ve Hasan da yetenekli isimler. Bir rekabet var. Bu rekabet sonucu kazanan Beşiktaş olacak. Kaleci antrenörümüz Mrmic'in de bize katkısı büyük. Daha önce Beşiktaş'ta oynadı, kulübü tanıması avantaj"
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN