Gönderin gitsin!

Gönderin gitsin!
Pazar 24.07.2016

Sosa, kampa katılmasına rağmen “Midem bulanıyor” diyerek tek bir idmana bile çıkmadı. El Hilal hazırlık maçını izlemeye gitmedi, ertesi gün sabah kahvaltısını odasına istedi! Güneş’in “Aşağıya insin” uyarısına uymayınca ipi çekildi: Bir daha inmesin, toplansın gitsin!..

Beşiktaş'ta Jose Sosa devri resmen kapandı.. Önce sezon ortasında, ardından sezon sonunda, şimdi de kamp döneminde sürekli, "Gitmek istiyorum, bırakın beni" diye tutturan Arjantinli yıldız; Avusturya kampından kovuldu! Takımının İstanbul'daki çalışmalarının çoğuna katılmayan, ancak aldığı uyarı sonrasında sözleşmesinde yer alan yükümlülükleri yerine getirerek ceza almamak için Avusturya'ya giden Arjantinli oyuncu, dün sabah saatlerinde kadro dışı bırakıldı ve kamptan ayrıldı. Sosa'nın, kendisine verilen program dahilinde Ümraniye'de çalışacağı belirtildi.

SANKİ TATİL KÖYÜNDE!
Önceki akşam oynanan El Hilal hazırlık maçını izlemek yerine, otelde kalmayı tercih eden Sosa'ya ilk uyarı teknik direktör Şenol Güneş'ten geldi. Güneş'in, Arjantinli oyuncuya "Böyle yaparak takımın huzurunu bozuyorsun, enerjimizi düşürüyorsun" restini çekti. Sosa ise, "Midem ağrıyor" yanıtını verdi. Bu arada sağlık ekibi de Sosa'nın bağırsak enfeksiyonu yaşadığı bilgisini teknik adamla paylaştı. Tartışma bu şekilde kapanırken sabah yaşananlar ise her şeyi bitirdi.

6 MİLYON EURO'YA GİDER
Şenol Güneş, sabah kahvaltısına inmeyen Sosa'yı çağırttırdı. Arjantinli oyuncu ise, "Kendimi iyi hissetmiyorum, odamda yiyeceğim" cevabını göndererek kahvaltısını odasına istedi. Güneş ise bunun üzerine son sözünü söyledi: "Bir daha hiç inmesin, toparlansın gitsin buradan!" Güneş'ten gelen bu mesaj ile Sosa'nın da ipi çekilmiş oldu.. Bu arada kadro dışı bırakılan Sosa için Beşiktaş'ın belirlediği son rakamın 6 milyon euro olduğu bildirildi. Sosa bu rakamı getiremezse A2 takımında çalışacak.Jose Sosa İstanbul Havaalanı'na Beşiktaş tercümanıyla birlikte geldi.
Etiketler Beşiktaş, Jose Sosa
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN