Uğursuz kamp yeri Leogang

Pazar 24.07.2016

Tolgay Arslan’ın elinin kırıldığı Avusturya’daki kamp bölgesinde; Ersan ve İsmail de sakatlanmış, Toraman&Üzülmez kavga etmişti

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını Avusturya'nın Leogang kasabasında sürdüren Beşiktaş'ta, önceki gün Suudi Arabistan temsilcisi El Hilal'le yapılan hazırlık maçında sakatlanan Tolgay Arslan'ın el bilek kemiğinde kırık tespit edildi. Tolgay'ın elinin kırılması, akıllara bu kasabada yaşanan diğer kötü olayları beraberinde getirdi. Salzburg kentine bağlı olan Leogang kasabasında kamp yapan siyah-beyazlılar, burada talihsiz olaylar yaşadı.

ÇAPRAZ BAĞLARI KOPTU
Siyah-beyazlıların eski futbolcularından Ersan Gülüm, 2011-12 sezonu için Leogang'ta yapılan kamp döneminde büyük bir sakatlık yaşadı. Şu anda Çin'in Hebei China Fortune ekibinde forma giyen Beşiktaş'ın eski futbolcusu antrenmanda sakatlanarak çapraz bağlarını koparıp uzun süre sahalardan uzak kalmıştı. İsmail Köybaşı da siyah- beyazlı formayı giydiği dönemde Leogang'ta talihsizlik yaşayan isimlerden biri oldu. Tecrübeli oyuncu, A Milli Takım'ın Leogang'ta yaptığı kampın ardından Bulgaristan ile 29 Mayıs 2012'de oynadığı hazırlık maçında sol diz ön çapraz bağlarını kopararak büyük bir sakatlık geçirdi.

KAPTANLAR YUMRUKLAŞTI
Avusturya'daki kamp bölgesinde sakatlığın dışında çeşitli kötü olaylar da yaşadı. Siyah-beyazlı takımın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman 2008 yılındaki kampta yumruk yumruğa kavga etti. İki futbolcu kavganın ardından takımın o günkü menajeri Sinan Engin tarafından İstanbul'a gönderildi.
Etiketler Beşiktaş, Leogang
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN