Web Sürümüne Geç

  Manchester City'den sürpriz teklif

  Manchester City'den sürpriz teklif
  27 Temmuz 2016, Çarşamba

  Beşiktaş’ın Kompany talebine olumsuz yanıt veren İngiliz ekibi, “Size Jason Denayer’i verelim. Onu 30 maçta oynatırsanız, kiralama ücreti de almayız” önerisini sundu

  Beşiktaş yönetimi yana döne stoper aramaya devam ediyor... Bugüne kadar birçok isimle dolay yoldan ya da direkt olarak temasa geçen siyah-beyazlılar, rotasını İngiltere'ye çevirdi. Hatta Başkan Orman stoper transferi konusuna bizzat el atarken, geçtiğimiz hafta İngiltere'ye giderek Manchester City'li yetkililerle bir araya geldi. Ada'ya çıkarma yapan Fikret Orman, İngilizlerden Vincent Kompany'yi istedi. Ancak City yönetimi 'olumsuz' yanıt verdi. İngiliz ekibi yöneticileri bunun ardından sürpriz bir teklifle Jason Denayer'i önerdi.

  G.SARAY'DA KİRALIK OYNADI
  Geçtiğimiz sezon kiralık olarak G.Saray'da forma giyen 22 yaşındaki Jason Denayer'i bir sezon daha kiralamak istediklerini belirten İngiliz yetkililer bununla da kalmadı. City yönetimi, "Denayer'e en az 30 maçta forma şansı verirseniz, Belçikalı oyuncumuzu kiralama bedeli olmadan size verebiliriz" önerisini getirdiler. Başkan Fikret Orman'ın da bu teklif karşısında düşünmek için süre istediği ve teknik direktör Şenol Güneş ile yapacağı görüşmenin ardından İngilizler'e olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacağı öğrenildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN