Gökhan siftah yaptı

Gökhan siftah yaptı
Perşembe 28.07.2016

Geçen sezon Başakşehir ve Trabzon maçları kar nedeniyle ertelenmişti. Bu yıl UFA karşılaşması güvenlik, dünkü mücadele de 53’te yağış nedeniyle iptal oldu

Beşiktaş'ın geçen yıl ligin ikinci yarısında yaşadığı hava muhalefeti şanssızlığı hazırlık kampına da damga vurdu. UFA maçı güvenlik nedeniyle iptal edilmişti, dünkü Hoffenheim mücadelesi de aşırı yağmurun zemini göle çevirmesi, gök gürültüsü, sahaya yıldırım düşme ihtimalleri nedeniyle dakikalar 53'ü gösterirken iptal edildi. Karşılaşmanın oynanan bölümünde iki takımın da net pozisyonları vardı. Beşiktaş Cenk Tosun ve Kerim Frei ile müsait fırsatları harcadı. Hoffenheim'in yakaladığı pozisyonlarda da yeni transfer Fabricio'nun kurtarışları dikkat çekti.

GÖKHAN GÖNÜL SİFTAH YAPTI
Gözler F.Bahçe'de 9 yıl geçirdikten sonra Beşiktaş'a transfer olan Gökhan Gönül'ün üzerindeydi. Sağ kanattan bindirmeleriyle bilindik görüntüsündeydi. Tüm bunlar 53 dakikaya sığanlardı. Kartal'ın geçen sezon Başakşehir ve Trabzon maçları kar yağışı nedeniyle ertelenmeli oynanmıştı. UFA ve Hoffenheim'le birlikte 4. kez şanssızlık yaşadı.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN