Sosa’ya sürpriz talip

Sosa’ya sürpriz talip
Perşembe 28.07.2016

Siyah-beyazlıların kadro dışı bıraktığı Sosa’ya, Fiorentina talip oldu. Yönetim İtalyan ekibinin resmi teklifini bekliyor

Beşiktaş'ta , Şenol Güneş'in raporu sonrası kadro dışı bırakılan Jose Sosa'ya İtalya'dan ikinci bir teklif daha teklif geldi.. Daha önce Milan'ın talip olduğu, ancak bonservisi için 4 milyon euro'luk bir teklif sunan İtalyan temsilcisinin bu önerisi Beşiktaş tarafından kabul edilmedi. Beşiktaş oyuncusunu değer kaybetmeden satmak istese de 4 milyon euro'luk bir rakama sıcak bakmıyor. Çünkü siyah-beyazlı idareciler "Sosa'yı 4'e satarsak aynı fiyata bu kalitede bir oyuncuyu alamayız" fikrinde birleşiyor. BU gelişmeler yaşanırken İtalya'dan sıcak haberler geliyor. Yeniden atılım yaparak seviye atlamak isteyen Fiorentina, Kartal'dan ayrılmaya hazırlanan Sosa'ya talip oldu.

İKİLİ İLİŞKİLERİ ÇOK İYİ
Geçtiğimiz yaz Mario Gomez transferinde kurulan sıcak ilişkiler iki kulüp için de pozitif görülüyor. Fiorentina'nın Beşiktaş'a Milan'ın önerdiğinden daha yüksek bir rakam önereceği, Kara Kartal'ın da bunu kabul edeceği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN