Kendi göbeğini kendin kes!

Kendi göbeğini kendin kes!
Cumartesi 30.07.2016

Samuel Eto’o, Antalya Başkanı Öztürk ile görüşüp “7 milyon euro alacağımı ödeyemezsiniz. Bırakın gideyim” diyecek. Oyuncunun menajeri de son sözü Beşiktaş’ın söyleyeceğini belirtip transferin her an bitebileceği sinyalini verdi

Beşiktaş , Samuel Eto'o konusunda artık son düzlüğe girdi. Önceki gün Bolu kampını terk edip Antalya'ya dönen Kamerunlu forvetle şartları görüşen siyah-beyazlılar, Eto'o'dan Antalyaspor'u ikna etmesini istedi. Eto'o da bunun üzerine Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ten randevu talep etti. 35 yaşındaki golcünün bu toplantıda Beşiktaş'a gitmek için izin isteyeceği ve "2 yıllık alacağım olan 7 milyon euro'yu ödemeniz zor. Güzel bir sezon geçirdik. O günlerin hatırına zorluk çıkmasın. Bırakın gideyim" diyerek bonservisini isteyeceği bildirildi.

NE KADAR GOL O KADAR PARA
Eto'o'nun ayrıca kariyerinin son yıllarında bir kez daha Şampiyonlar Ligi heyecanı yaşamak isteğini de iletip iknaya zorlayacağı gelen haberler arasında. Öte yandan Eto'o'nun Beşiktaş'a gelebilmek için yıllık ücretinde indirim yapacağı biliniyor. Beşiktaş yönetiminin de oyuncuya vereceği rakamı belirlediği kaydedildi. Buna göre siyah-beyazlılar senelik 1.7 milyon euro garanti para verecekleri Kamerunlu'ya oynayacağı maç sayısı, atacağı goller ve Şampiyonlar Ligi'nde başarı halinde bonus ödemeler yapmayı kararlaştırdı.

BEŞİKTAŞ'I İSTİYOR
Eto'o'nun Türkiye haklarını elinde bulunduran menajer Metin Korkmaz, Kamerunlu futbolcunun siyah-beyazlı takımda oynamayı çok istediğini açıkladı. Radyospor'a konuşan Korkmaz, "Şartlar uyarsa düşünülüyor. Eto'o Şampiyonlar Ligi'nde forma giymeyi çok arzuluyor. bazı detaylar halledilirse transfer biter. Eto'o, Gomez'i asla aratmaz. Beşiktaş isterse bu işi çözer" ifadesini kullandı.

BU GİRİŞİMİ KABUL ETMEYİZ
Eto'o için Antalya'dan da karşı açıklamalar gecikmedi. Kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk, Eto'o'nun takımda kalmasını istediklerini belirterek, "Doğru bir iletişim yapılmadı. Beşiktaş'ın girişimini kabul etmeyi düşünmüyoruz. Yapılan görüşme varsa doğru yoldan yapılmadı" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN