Web Sürümüne Geç

Şenol hoca istemedi

Şenol hoca istemedi
Perşembe 16.12.2016

Beşiktaş’a transfer olacağı iddia edilen Burak Yılmaz, TRT’de çıktığı canlı yayında “Buraya gelmeden önce Şenol hoca ile yemek yedik. Transfer teklifi yok. Hatta beni istemiyor” dedi

Futbol kariyerine Çin'de devam eden milli futbolcu Burak Yılmaz, TRT Spor'da yayınlanan Stadyum Özel programına önemli açıklamalar yaptı. Transferde adı Beşiktaş ile anılan Burak, "Büyük konuşmak istemiyorum ama Türkiye'ye dönmeyeceğim. Bir teklif vardı ama dönmeyeceğim. Buraya gelmeden önce Şenol Güneş ile birlikte bir yemek yedik. Şenol hoca bana transfer teklifi yapmadı. Hatta beni istemediğini söyledi" dedi.

G.Saray'da forma giydiği 3,5 seneye her şeyi sığdırdığını belirten Burak, "Çok sevindim, üzüldüm, ağladım ve bu süreye başarılar sığdırdım" derken "Eğer bir gün dönersem G.Saray'a dönmek isterim. Çünkü beni orada kral diye çağırıyorlar" ifadelerini kullandı. Burak; Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile ilgili ise "Bizi basın önünde o kadar eleştirmenin yeri ve zamanı değildi. Biz kimsenin önünde eğilecek hata yapmadık" diye konuştu.
Etiketler Burak Yılmaz
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN