Web Sürümüne Geç

  Olcay gitti, 4 Kartal sırada

  Olcay gitti, 4 Kartal sırada
  12 Ocak 2017, Perşembe Güncelleme: 16:57

  Kadroyu 23’e indirmeyi planlayan Şenol Güneş, 5 futbolcusuyla yollarını ayırıyor Olcay Şahan, Trabzonspor’a gitti... Rhodolfo, Kerim, Veli ve Aras da listede.

  Beşiktaş'ta yeni transferler kadar, takımdan ayrılacak isimler de merak ediliyor. Siyah-beyazlılarda sezonun ikinci yarısı öncesi Ryan Babel ve Matej Mitrovic transferleriyle Veli Kavlak'ın takıma katılmasının ardından, kadrodaki oyuncu sayısı 26'ya yükseldi. Ersan Gülüm'ün geri dönme ihtimalinin yanı sıra, bir transfer daha yapılması durumunda kadro 28'e çıkacak. Kadrosunda en fazla 23 oyuncu tutmak isteyen deneyimli çalıştırıcının, planlamasını gerçekleştirmesi için 5 futbolcusunu takımdan göndermesi gerekecek. Bu isimlerden ilki Trabzonsporla anlaşmaya varan Olcay Şahan oldu. Sürekli oynayabileceği bir takıma gitmesi düşünülen Rhodolfo'nun da takımdan ayrılması sürpriz omayacak.

  GİTMEK İSTEMİYORLAR
  Ancak diğer 3 futbolcunun kim olacağı sorusunun yanıtı oldukça zor. Takımdan ayrılmaları gündemde olan Kerim Frei, Aras Özbiliz ve Veli Kavlak; bu fikre kesinlikle karşı çıkıyor. Üç oyuncu da ikinci yarı kendilerini gösterip, forma giymek istediklerini siyah-beyazlı yönetime iletti. Son kararı teknik patron Güneş verecek!
  Etiketler Beşiktaş
  Yükleniyor