Web Sürümüne Geç

  Babel ve Gönül şoku

  Babel ve Gönül şoku
  17 Ocak 2017, Salı Güncelleme: 00:08

  Beşiktaş’ta Hollandalı yıldızın bileği döndü, Gökhan Gönül’ün dizi şişti Sakatlıkları için Babel, “Kötü görünmüyor, Gönül “Uzun sürmez” dedi.

  Beşiktaş, Osmanlı deplasmanından üç puanla dönmenin keyfini yaşarken, iki de sakatlık şoku yaşadı. Beşiktaş'ın yıldızı Gökhan Gönül ve yeni transfer Ryan Babel, Osmanlıspor maçında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldılar. Gökhan Gönül, yerini Alman oyuncu Andreas Beck'e bıraktı. 79. dakikada sakatlanan Ryan Babel ise, Kerim Frei'a yerini devretti. Babel sakatlığıyla ilgili, "O pozisyonda bileğim döndü, neyse ki şişmedi. Kötü gözükmüyor, kesin bir şeyi İstanbul'a döndüğümüzde söyleyebiliriz" derken; maçla ilgili, "Zor olacağını biliyordum. Mental olarak iyi hazırlandık. Saha koşulları beklediğimizden iyiydi. Yüksek bir konsantrasyon ile oynadık ve maçı kazandık" yorumunu yaptı. MAÇA 11'de başlayan ve sakatlanıp çıkmak zorunda kalan Gökhan Gönül ise "Dizime bir darbe aldım. Dakikalar ilerledikçe ağrım arttı. Uzun süreceğini zannetmiyorum. Hocamız görev verirse Alanyaspor maçında oynayabilirim" ifadesini kullandı.

  AĞRILARIM ARTTI
  Tecrübeli oyuncu, 2-0'lık galibiyet için de şu yorumu yaptı: "Zor deplasmanlardan bir tanesini atlattık. Özellikle buna hava şartları eklendiğinde daha zor oluyor. Onlar zemine alışkınlar ve iyi oynuyorlar. Zor deplasmandan 3 puan ile ayrılmasını bildik. Böyle bir havadan daha güzel olduğuna inandığımız bir deplasmana gideceğiz. Bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum."
  Yükleniyor