Web Sürümüne Geç

  Kara sevda geri dönüyor

  Kara sevda geri dönüyor
  25 Ocak 2017, Çarşamba Güncelleme: 02:06

  Demba Ba, pazartesi günü İstanbul’a gelerek sağlık kontrolünden geçecek. Raporlar temiz çıkarsa 6 aylığına kiralanacak. Senegalli forvete yıllık 1 milyon 250 bin euro ödenecek.

  Beşiktaş'ta yeniden Demba Ba sesleri yükselmeye başladı... Golcü transferi için arayışlarını sürdüren siyah-beyazlılarda sürpriz bir Demba Ba gelişmesi yaşandı. Şubat ayında sahalara dönmesi beklenen 32 yaşındaki Senegalli yıldız, "Beşiktaş'a geri dönmek istiyorum" sözleriyle yönetimle özel bir görüşme gerçekleştirmişti. Demba Ba'nın pazartesi günü İstanbul'a gelerek detaylı sağlık kontrolünden geçeceği bildirildi. Temmuz ayında sol bacak kaval kemiği kırılan Demba Ba, yaklaşık 1 ay önce koşulara başladı. Kısa süre önce topla antrenmanlara da başlayan yıldız futbolcu ile ilgili karar, raporlarının incelenmesinin ardından verilecek. Tecrübeli forvetin sağlık kontrollerinde bir sorun yaşanmazsa en geç salı günü resmi sözleşmeye imza atılacak.

  KİRALAMA BEDELİ YOK
  Siyah-beyazlılar, Demba Ba için kiralama formülü uygulayacak. Beşiktaş, geçtiğimiz sezon Çin'in Shanghai Greenland Shenhua takımına 13 milyon euro'ya sattığı Demba Ba için Çin ekibine herhangi bir kiralama ücreti ödemeyecek, Senegalli oyuncu ise 6 ay için Beşiktaş'tan 1 milyon 250 bin euro kazanacak.

  KESİNLİKLE SAĞLAM OLMALI!
  Beşiktaşlı yönetici Metin Albayrak, Demba Ba konusunda, "Kendisi büyük bir sakatlık geçirdi ama şu an düzeldi ve buraya gelmek istiyor. İyi bir Demba Ba'ya kimse hayır diyemez. En büyük çekincemiz sakatlığı" ifadelerini kullanmıştı. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi de Demba Ba için, "Gittiği günden bu yana gönlü burada olan bir futbolcu. Her zaman Beşiktaş'a gelmek istiyor" yorumunu yapmıştı.
  Etiketler Demba Ba
  Yükleniyor