Web Sürümüne Geç

  Güneş: Teşekkürler Cumhurbaşkanım

  Güneş: Teşekkürler Cumhurbaşkanım
  09 Nisan 2017, Pazar

  Beşiktaş’ın hocası Şenol Güneş, kendi adının verildiği statta ilk maçına çıktı. Deneyimli çalıştırıcı “Bu tesisi yapanlara teşekkür ederim, başta Cumhurbaşkanına” diye konuştu.

  Siyah-beyazlıların teknik direktörü Şenol Güneş kendi adının verildiği Şenol Güneş Stadı'nda ilk karşılaşmasına çıktı. Tecrübeli hoca maç öncesi konuşmasında şunları söyledi: "Mükemmel bir tesis. Sadece stat değil her şeyiyle mükemmel. Şehrin kaderini değiştirecek bir yapı bu. Şehrin en büyük yatırımı. Bu tesisi yapanlara teşekkür ediyorum. Başta Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a. Olağanüstü bir katkı yaptı. Türk futbolunun Trabzonspor'a ihtiyacı var. Bu statta Trabzonspor eski günlerine dönecektir"

  MUHTEŞEM BİR STAT
  Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Şenol Güneş Stadı'nın atmosferini övdü. Vali Yavuz "Bu muhteşem stat için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum. Şehrimize çok önemli bir eser kazandırdılar. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Berat Albayrak'a, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya, Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a da teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN