Web Sürümüne Geç

Klas bir takımız

Klas bir takımız
Pazar 09.04.2017

Kartal’ı bir kez daha şampiyonluğa yaklaştıran deneyimli hoca maç sonu mutluydu. Şenol Güneş “Maç berabere bitseydi yine de üzülmezdim. Klas takımız. Sahayı iyi kullanıp kazandık. Trabzonspor da iyi işler yaptı. Şans bizden yanaydı” dedi.

Siyah-beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş, 90 dakika sonunda galibiyetin sevindirici olduğunu söylerken Dusko Tosic'i hataları nedeniyle eleştirdi. Güneş "61. puanımızı burada aldık. Geçen sezon burada kazanarak şampiyonluk yolunda avantaj yakalamıştık. Bu sene de inşallah aynısı olur" dedi. Güneş "Trabzonspor da biz de iyi işler yaptık. Şans da bizden yanaydı. Güvenli oynadık. Klas bir takımız. Sahayı doğru kullanıp maçı kazanmayı başardık. Berabere bitseydi de üzülmezdim" ifadelerini kullandı.

LYON'DA SIKINTI OLUR
Şenol Güneş savunmada önemli hatalar yaptıklarını belirtti. Tecrübeli çalıştırıcı "Tosic gayretliydi ancak hatalar da yaptı. Lyon'a karşı bunları yaparsak işimiz zor olur. Hücumda iyiyiz ama Lyon'a karşı böyle savunma yapmamalıyız" dedi. Ricardo Quaresma'nın sakatlığıyla ilgili bilgi de veren Güneş "Maçtan önce bir sakatlığı vardı. Ağrıları artınca kenara geldi. Bakacağız" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN