Web Sürümüne Geç

3 yıldızlı formalar hazır!

3 yıldızlı formalar hazır!
Salı 18.04.2017

Vodafone Arena Kartal Yuvası Mağaza Sorumlusu Murat Karahan, şampiyonluğa inandıklarını belirterek “Hazırlıklar tamam” dedi.

Beşiktaş camiası şampiyonluğa sonuna kadar inanıyor.. Vodafone Arena Kartal Yuvası Mağaza Sorumlusu Murat Karahan, Başkan Fikret Orman'ın açıkladığı yüzde 20'lik indirim ve 3 yıldızlı formalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Karahan, 3 yıldızlı formalarla ilgili olarak "Tüm hazırlıklar yapılmıştır. Ligin bitmesine az bir süre kaldı. Şampiyonluğa olan inancımız tam, hiç kuşkumuz yok. Formalarımız hazır. Taraftarlarımızın bu konudaki desteğini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

REKOR BEKLİYORUZ
Karahan, özellikle Lyon maçının olduğu gün rekor satış beklediklerini ifade ederek şu ifadeleri kullandı: "Avrupa'da ve ligde çok iyi giden bir Beşiktaş var ve doğal olarak bu da taraftarları heyecanlandırıyor. Perşembe günü maç başlayana kadar devam edecek olan bir kampanya (%20 indirim) var. Şu ana kadar olumlu tepki aldık. Yoğunluk sürüyor. Perşembe gününe kadar 4 günlük süreçte iyi gideceğini tahmin ediyoruz. O gün bir rekor beklentimiz de söz konusu."
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN