Web Sürümüne Geç

Dudu Eduardo takipte

Dudu Eduardo takipte
Cumartesi 23.04.2017

Başkan Orman’ın, “İlgilendiğimiz bir oyuncu” dediği Dudu, Lyon maçında Beşiktaş’ın attığı golleri sosyal medya üzerinden beğendi.

Brezilyalı orta saha oyuncusu Dudu, Beşiktaş'ın transfer listesinde yer almaya devam ederken, siyah-beyazlı taraftarları heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Daha önce başkan Fikret Orman'ın ilgilendiklerini açıkladığı Dudu, Beşiktaş'ı yakından takip etmeye başladı.

Siyah-beyazlı takımın yeni sezon için transfer listesinde olan Brezilyalı futbolcu Dudu, Lyon maçına özel ilgi gösterdi. ESPN'de yer alan haberde, Beşiktaş-Lyon karşılaşmasını televizyonda izleyen Palmeiras'lı Dudu, Talisca'nın attığı gollerde yaşadığı sevinçle ilgi çekti. Beşiktaş'ın transfer gündemindeki Dudu, vatandaşının Lyon maçında attığı her iki golde de sosyal medyaya 'tebrik' işaretleri koydu.

BAŞKAN ONAYLAMIŞTI
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 4 Nisan'da yaptığı açıklamada Brezilaylı oyuncu Dudu için, "Dudu, benim bildiğim Tarkan'ın şarkısı, güzel bir şarkısı. Dudu da bizim ilgilendiğimiz bir oyuncu, şartlarına bakıyoruz, olacak diye bir durum yok ama görüşeceğiz, araştırıyoruz" demişti.

Etiketler Beşiktaş, Dudu
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN