Web Sürümüne Geç

  Aboubakar gülmekten kırdı geçirdi

  Aboubakar gülmekten kırdı geçirdi
  12 Mayıs 2017, Cuma Güncelleme: 01:30

  Kamerunlu forvet, idmanda attığı gollerden sonra Marcelo’nun derbi maçında yaptığı üzüntü hareketini taklit etti, Ümraniye’de kahkahalar havada uçuştu!

  Beşiktaş'ın dün sabah gerçekleştirdiği idmanda Kamerunlu forvet Vincent Aboubakar'ın yaptığı taklitler arkadaşlarını güldürdü. Şenol Güneş yönetimindeki antrenmanın son bölümünde Aboubakar, Caner Erkin, Marcelo, Necip, Cenk Tosun şut çalışmaları yaptı. Şut çalışmasında Aboubakar ve Cenk'in vuruşları dikkat çekerken, Oğuzhan'ın başarısız vuruşları arkadaşlarının dalga geçmesine sebep oldu.  Özellikle Aboubakar, çektiği şutların gol olmasının ardından ilginç bir sevinç sergiledi. Kamerunlu futbolcu, arkadaşı Marcelo'nun F.Bahçe maçında kendi kalesine attığı gol sonrası ellerini başının üzerine koyup yaptığı hareketi taklit etti. Aboubakar'ı bu hareketi arkadaşlarının kahkahalarla gülmesine sebep oldu. Aboubakar, attığı bir gol sonrası ise kendi meşhur sevincini yapmayı da ihmal etmedi.

  ÜMRANİYE'DE FRİKİK ŞOV
  Siyah-beyazlıların dünkü idmanında, bazı futbolcular eğlenceli şut çalışması yaparken, sahanın diğer yarısında ise Talisca ile Quaresma frikik çalışmaları yaptı. Diğer çalışmanın neşesine bakılarak, Talisca ve Quaresma gayet ciddi bir şekilde frikik çalışmaları gerçekleştirdi. Burada hem Q7 hem de Talisca'nın şık vuruşları gözden kaçmadı.


  Etiketler Beşiktaş
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN