Web Sürümüne Geç

  Ba’ya operasyon

  Ba’ya operasyon
  Çarşamba 08.06.2017

  Beşiktaş’ın kiralık olarak sözleşme yenilemeyi düşündüğü Senegalli forvet, 22 Haziran’da Fransa’da yeniden ameliyat masasına yatacak

  Beşiktaş'ın bonservis sorununu çözmesi durumunda tekrar sözleşme imzalamayı düşündüğü golcüsü Demba Ba, kırılan ayağından küçük bir operasyon geçirecek. Son maçta ağrıları yüzünden kadroya giremeyen Demba Ba'nın, Fransa'da kontrolden geçtiği ve ağrı olan bölgeye operasyon yapılmasına karar verildiği belirtildi. 22 Haziran'da yapılacak operasyonun çok kısa süreceği ve Senegalli golcünün 1 hafta ile 10 gün arasındaki bir tedavi sürecinden sonra tamamen iyileşeceği öğrenildi. GOLCÜ futbolcunun operasyonu tatile denk geldiği için futbol oynamasına ve transferinin gerçekleşmesi halinde sezon başı çalışmalarına katılmasına etki etmeyeceği gelen bilgiler arasında.

  TATİLE DENK GETİRDİ
  Demba Ba'nın, Beşiktaş'a dönüp dönmeyeceği ise kendisinin ve kulübü Shenhua'nın tutumuna göre şekillenecek. Tecrübeli forvet bonservisini bedavaya alması veya kiralık olarak bir sezon daha Beşiktaş'ta oynamayı kulübüne kabul ettirmesi halinde, önümüzdeki sezonda da siyahbeyazlı formayı giymeye devam edecek.
  Etiketler Demba Ba
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN