Web Sürümüne Geç

  Stoper harekatı

  Stoper harekatı
  Cuma 24.06.2017

  Kara Kartal’ın stoper adayları arasında 1 numara Pepe. 34 yaşındaki Portekizli oyuncu ilk görüşmede Beşiktaşlı yöneticilerin teklifine yeşil ışık yaktı

  Beşiktaş'ta tüm gözler yeni sezonda takıma katılacak olan stopere çevrilmiş durumda. Bir çok kaliteli isimle temasa geçen siyah-beyazlıların listesinin ilk sırasında Real Madrid'in ünlü yıldızı Pepe bulunuyor. Beşiktaş yönetiminin bu konuda tam yetki verdiği menajer Ahmet Bulut, önceki gün 34 yaşındaki stoperle yaptığı görüşmenin son derece olumlu geçtiğini belirterek, "Evet, şu anda Lizbon'da Pepe için masadayım... Dev kulüpler peşinde ama Beşiktaş transfere yakın. İşi bitirmek üzereyiz" ifadesini kullandı.

  TARAFTAR ÇAĞRI YAPTI
  Bulut'un bu açıklamaları, imzanın artık an meselesi olduğu şeklinde yorumlanırken, siyah-beyazlı taraftarlar da atağa geçti. Beşiktaşlı taraftarların bir bölümü, Pepe'nin Instagram adresine adeta baskın yaptı. Portekizli oyuncunun yaptığı paylaşımların altına "Come to Beşiktaş" yazan siyah beyazlı taraftarlar, oyuncunun Beşiktaş'a gelmesi için çağrıda bulundu.
  Etiketler Pepe, Pepe Beşiktaş
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN