Web Sürümüne Geç

  Lyon'dan Marcelo için yeni teklif

  Lyon'dan Marcelo için yeni teklif
  07 Temmuz 2017, Cuma Güncelleme: 00:22

  Lacazete'nin rekor bonservis bedeliyle Arsenal'a satılması Lyon'un elini rahatlattı ve Fransız ekibi 2 hafta aranın ardından yeniden Beşiktaş'ın kapısını çaldı.

  Tarafların bu transfer için Haziran ayında yaptığı pazarlıkta siyah-beyazlıların 9 milyon euroda, Lyon'un ise 6 milyon euroda ısrar etmesi sonrası görüşmeler tıkanmıştı.

  Mangala'yı sağlık kontrolünden geçirdikten sonra bu transferden vazgeçen Lyon, yeniden Beşiktaşlı savunmacıya yöneldi. Alexander Lacazette'yi 60 milyon euro bedelle Arsenal'e sattıktan sonra transfer bütçesini genişleten Lyon, Marcelo Geudes için Beşiktaş'la tekrar görüşmelere başladı.

  Fransız ekibi Lyon, Brezilyalı stoper Marcelo için Beşiktaş'a yaptığı teklifi 8,5 milyon euro'ya yükseltti. Real Madrid'den Pepe'yi transfer eden Beşiktaş'ın Marcelo'yu satmaya sıcak bakmadığı gelen haberler arasında.

  ŞENOL GÜNEŞ'TEN MARCELO İLE ÖZEL GÖRÜŞME
  Günün tek idmanını akşam saatlerinde yapan Siyah Beyazlılar yüksek tempoda çalıştı. 1 saat 45 dakika süren antrenman kondisyon ve taktik çalışması şeklinde geçti.
  Antrenmanın en dikkat çeken yanı Şenol Güneş'in, hala Lyon'un transfer listesinde olan ve Fransızların almak için Beşiktaş'a baskı yaptığı Marcelo ile uzun süren özel bir görüşme yapması oldu. Bu görüşmenin Lyon'un tekrardan Beşiktaş'ın kapısını çaldığı zamanda yapılması sohbetin konusunun Marcelo'nun gidip gitmeyeceği olduğu şeklinde yorumlandı. Her ne kadar; Beşiktaş satmayacağını, Marcelo da gitmeyeceğini belirtmiş olsa da, önümüzdeki günlerde Brezilyalı stoperin bir anda takımdan ayrılması sürpriz bir gelişme olmayacak ve bu satıştan Beşiktaş'ın kasasına en az 8.5 milyon Euro girecek.

  TEMPOLU ANTRENMAN

  Kondisyon koşuları ile başlayan idman halat çekme oyunları ve top kapma çalışması ile devam etti.Dörtlü mini kale maçlarından sonra çift kale maç ve kondisyon çalışmaları ile antrenman sona erdi.Kondisyon bölümünde şınav çekmekte zorlanan Caner ve Cenk Tosun'un teknik direktör Şenol Güneş ve yardımcı hocalarla yaptıkları espiri diyaloglar ilgi çekiciydi.

  Beşiktaş hazırlıklarına yarın yapacağı çift idman ile devam edecek.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN