Web Sürümüne Geç

  Başkan Çin’e gitti

  Başkan Çin’e gitti
  17 Temmuz 2017, Pazartesi Güncelleme: 03:08

  Temaslarda bulunup Beşiktaş’ı uzakdoğuya anlatmak için hamlelere başlayan Fikret Orman, “Dünya kulübü olmak strateji ile olur” dedi.

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Dış İlişkiler ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Danışmanı Şevki Bostan ve kulüp çalışanları ile birlikte Çin'e gitti. Shanghai'de bir grup taraftarın karşıladığı heyet, Shanghai ve Guangzhou kentlerinde bir dizi temaslarda bulunacak. Futbol takımının Çin seyahati öncesi devlet yetkilileri ve Çin Futbol Federasyonu ile temaslarda bulunacak olan Fikret Orman, Çin ulusal basınıyla buluşarak Beşiktaş'ı anlatacak, seyahatin detayları ve önemi hakkında görüşlerini paylaşacak. Orman, "Hedef dünyanın her yerinde Beşiktaşlı taraftar yaratmak. Dünya kulübü olmak lafla değil, strateji ile olur" diye konuştu.

  HEM BASKETBOL HEM FUTBOL
  Beşiktaş'ın Çin yolculuğu sadece tanıtım değil oyuncu arayışı da olacak. Yönetici Erdal Torunoğulları, China Daily Gazetesi'ne konuşarak basketbolda da önemli bir hamle yapacaklarını dile getirdi ve takıma Çinli bir basketbolcu transfer etmeyi düşündüklerini söyledi. Orman'ın Çinli bir futbolcu ile de görüşeceği iddialar arasında.
  Etiketler Fikret Orman
  Yükleniyor