Web Sürümüne Geç

  O taraftar gözaltında

  O taraftar gözaltında
  10 Ağustos 2017, Perşembe Güncelleme: 10:20

  Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı'nda oynanan maçta Beşiktaşlı futbolcu Quaresma'nın maçın hakemine teslim ettiği bıçağı atan kişinin Konya'da yakalanarak gözaltına alındığı açıklandı.

  ADLİ İŞLEMLER BAŞLATILDI
  Konya Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi:
  "06.08.2017 günü, Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu'nda Beşiktaş A.Ş.- Atiker Konyaspor takımları arasında oynanan Turkcell Süper Kupa Final müsabakasının 79'unvu dakikasında sahaya kesici alet atan T. P. isimli şahıs Konya Emniyet Müdürlüğü'nün yapmış olduğu çalışmalar neticesinde 09.08.2017 günü yakalanmış, şahıs hakkında adli ve idari işlemlere başlanılmıştır."

  DEV ZİRVE BUGÜN
  Olaylı Süper Kupa maçının ardından harekete geçen Gençlik ve Spor Bakanlığı, bugün federasyon başkanları ile bir araya gelecek. 6222 sayılı kanunun uygulanması konularını masaya yatıracak olan Spor Bakanı Osman Aşkın Bak; futbol, basketbol, voleybol ve hentbol federasyonlarının başkanları ile toplantı yapacak. Osman Aşkın Bak'ın ev sahipliğinde Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da katılımıyla Bakanlık Merkez Binası'nda yapılacak görüşme saat 09.00'da başlayacak.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN