Web Sürümüne Geç

Kalede soru işareti

Kalede soru işareti
Pazartesi 21.08.2017

Kasımpaşa karşılaşmasında yenen goller sonrası bazı yöneticiler Boyko’ya şans verilmesi görüşünde. Fabri’yi savunanlar da oldukça fazla. Şenol Güneş ise Tolga’ya ‘hazır ol’ dedi.

Fabri'nin özellikle Kasımpaşa karşılaşmasında yediği 2. golle eleştirilmesi camiayı kaleci konusunda ikiye böldü. Bazı siyah-beyazlı yöneticiler, geçen sezon Lyon maçında da hatalı gol yiyen Fabri ile Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olunamayacağını belirtti. Beşiktaş'a gelmeden önce Avrupa Ligi'nin en iyi kalecisi seçilen Boyko ismini gündeme getirerek Ukraynalı eldivene en azından birkaç maç için şans verilmesi düşüncesinde birleştiler.

'VAZGEÇECEK DEĞİLİZ'
Diğer kesim ise İspanyol Fabri'nin geçen seneki şampiyonlukta büyük pay sahibi olduğunu görüşünü savunarak "Hocamız kendisinden çok memnun. Şanssız goller yediği için ondan vazgeçecek değiliz" yorumunda bulundular. Öte yandan teknik direktör Şenol Güneş'in ise Tolga Zengin'e "Kendini her an oynayacakmış gibi hazır" dediği ve kalede sürpriz bir değişikliğe imza atabileceği gelen haberler arasında.
Etiketler Fabri, boyko, Tolga Zengin
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN