Web Sürümüne Geç

  AYNI YILDIZA TALİP OLDULAR

  AYNI YILDIZA TALİP OLDULAR
  05 Ekim 2017, Perşembe Güncelleme: 17:57

  Adı Fenerbahçe'yle anılan ve Aziz Yıldırım'ın sarı-lacivertli takımda görmek istediği Mesut Özil'e Beşiktaş'ta da teklif yaptı. Fenerbahçe ile Beşiktaş daha önce de Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Jeremain Lens transferinde karşı karşıya gelmişti...

  Arsenal'le olan sözleşmesini uzatma teklifini geri çeviren ve sezon sonunda serbest kalacak Türk asıllı yıldız oyuncu için Fenerbahçe devredeydi. Premier Lig ekibiyle olan kontratı Haziran 2018'de sona erecek Mesut'la Fenerbahçe'nin ilgilendiği haberleri İngiliz medyasında da çıkarken 29 yaşındaki oyuncuya Beşiktaş'ın da teklif yaptığı ortaya çıktı.

  RESMİ TEKLİFİ İLETTİLER
  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın da takımda görmek istediği yıldızlardan olan Mesut için siyah-beyazlı yöneticilerin, oyuncunun menajeriyle iletişime geçtiği öğrenildi. Mesut'un menajeriyle bir araya gelen yöneticiler oyuncu için tekliflerini iletirken, dönüşün de olumlu olduğu belirtildi.

  ÖNCELİK BEŞİKTAŞ'TA
  Mesut'un menajeri, siyah-beyazlı yöneticilere oyuncunun şu anda Türkiye'yi düşünmediğini söylerken, eğer gelirse önceliğin Beşiktaş'ta olacağını ifade etti.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN