Web Sürümüne Geç

  Dolmabahçe'de karnaval

  Dolmabahçe'de karnaval
  03 Aralık 2017, Pazar

  Beşiktaşlı futbolseverler, 90 dakika boyunca taraftarlık dersi verdi. Tribünler oyuncuları, futbolcular da taraftarları coşturdu

  Vodafone Park'ta dün gece Beşiktaşlı taraftarlar da tarih yazdı. Saatler öncesinden stada akın eden 40 bin taraftar, ilk düdükten itibaren 90 dakika boyunca Kara Kartal'a tam destek verdi; marşlarla, tezahüratlar takımı ateşledi. Tribünler coştukça Beşiktaşlı futbolcular da sahada coştu. Özellikle ikinci yarıda gelen gollerle sevinç iyice tavan yaptı. Beşiktaş sahada şiir gibi futboluyla resital çekerken, Beşiktaşlı futbolcular da tribünlerde 'taraftarlık nasıl olur' dersi verdiler. Ayrıca Galatasaraylı taraftarlar da Vodane Park'ta yerini aldı.

  KARŞILIKLI TEZAHÜRAT
  Gezi Parkı'nda buluşan Galatasaraylı taraftarlar, polis kontrolü eşliğinde stada geldi. Taraftarlar meşaleler yakarak tezahüratlar eşliğinde stada yürüdü. Güvenlik güçleri yoğun güvenlik önlemleri alırken, sarı-kırmızılı taraftarlar stadın birçok noktasında arandı. Bu arada Galatasaraylı taraftarların yürüyüşü sırasında ilginç görüntüler yaşandı. Yolun karşısında bulunan iki Beşiktaşlı taraftar formalarını Sarı-kırmızılı taraftarlara gösterdi. G.Saraylılar da 2 Beşiktaş taraftarına tezahüratlarla karşılık verdi.
  Etiketler Vodafone Park
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN