Web Sürümüne Geç

Oğuzhan Özyakup'a büyük jest

Oğuzhan Özyakup'a büyük jest
Pazar 17.12.2017 10:34

Yönetim kurulu, başkan Fikret Orman'ın isteğiyle Oğuzhan'a Osmanlıspor maçı öncesi plaket verecek.

Beşiktaş yönetimi bugünkü Osmanlıspor maçında siyah-beyaz formayla 200. maçına çıkacak olan kaptan Oğuzhan Özyakup'a jest yapacak.

Habertürk'ün haberine göre; zaman zaman gösterdiği kötü performanstan ötürü eleştirilse de Kartal'ın en yetenekli isimlerinden biri olan ve Avrupa'nın önemli ekiplerinin takibindeki genç yıldız için bugünün ayrı bir önemi var.

2012-13 sezonunda Beşiktaş'a gelen Oğuzhan, Osmanlıspor karşılaşmasmda forma giyerse 200 maç oynamış olacak. Genç bir futbolcu için bu önemli gururu yaşayacak olan Ozzie için yönetim de güzel bir jest hazırlığında. Bugüne kadar 100 ve 200. maçını oynayanlara özel bir tören yapmayan yönetim kurulu, başkan Fikret Orman'ın isteğiyle Oğuzhan'a Osmanlıspor maçı öncesi plaket verecek.

SADECE ATİBA VE CENK
Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil'in maçtan yarım saat önce vereceği plaket bu anlamda bir ilk olurken sadece Kanada'da daha önce yılın futbolcusu olan Atiba ile Vodafone Park'ın en güzel golünü atan Cenk Tosun'a plaket verilmişti. Bu anlamda dalya yapan bir futbolcuya ilk kez ödül verilecek.

Beşiktaş için ayrıca bugünkü maçın ayrı bir önemi daha var. Yeni stat açıldıktan sonra Vodafone Park'ta 99 gol atılırken 100. golü kimin bulacağı da merak konusu.

Etiketler OĞUZHAN ÖZYAKUP
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN