Web Sürümüne Geç

  Demba Ba gelirse Pektemek gidecek

  Demba Ba gelirse Pektemek gidecek
  21 Aralık 2017, Perşembe

  Şenol Güneş’in “Raporları temiz çıkarsa onu takımda isterim” dediği Senegalli forvet Ocak’ta imza atarsa, Mustafa Pektemek kiralanacak

  Beşiktaş'ta Demba Ba'nın ismi yeniden transfer listenin üst sıralarına yazıldı. Başkan Fikret Orman ve Şenol Güneş'in transfer gözüyle bakmadığı ve "Raporları temiz olduğu sürece Beşiktaş'ın formasını giyer" dediği Demba Ba, Çin kulübüyle yollarını ayırmıştı. Senegalli forvet Ocak ayında Beşiktaş'a imza atarsa; bu durumda da 3. santrfor konumundaki Mustafa Pektemek için devre arasında gelecek kiralama veya satın alma teklifleri değerlendirilecek. Ancak Mustafa Pektemek'in senelik 1.6 milyon euro olan garanti maaşı takımdan gönderilmesinde sıkıntı çıkartacağa benziyor.

  ÇİN'DEN GARİP YORUM
  Bir yandan da 28 Mayıs'tan beri resmi maça çıkamayan Ba'nın futbolu bırakacağı iddia edilse de Ba, Sohu Sport'a yaptığı açıklamada, "Çok ağır sakatlıklar geçirdim. Geri dönmeye hazırım" dedi. Bu arada Demba Ba'nın, 2016 Ekim ayından bu yana topa vurmayan Jackson Martinez gibi Beşiktaş'a yazılması Çin'de espri konusu oldu. Somu Sport, "Sakat oyuncunuz varsa Beşiktaş'a gönderin" diye yazdı.

  Etiketler Demba Ba
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN