Web Sürümüne Geç

Gökhan Gönül’e FETÖ’den tarla kazığı!

Gökhan Gönül’e FETÖ’den tarla kazığı!
Perşembe 21.12.2017 08:54

Balıkesir’de FETÖ’den görevden alınan müdürler, Gönül’e, imara açılacak tarlayı 7.5 milyon TL’ye sattı. Bakanlık, bölgeyi planına almadı!

Milli takımının sağ beki Gökhan Gönül'ün Balıkesir Karesi İlçesi 2. Kayabey Mahallesi 898 ada 11 parsel'deki 51 bin 200 metrekarelik tarlanın 25 bin 600 metrekarelik yarı hissesi 2016 yılında Gökhan Gönül'e 7.5 milyona satıldı.

Akşam'da yer alan habere göre; Geçtiğimiz günlerde istifa eden Ahmet Edip Uğur döneminde Fırıntaş A.Ş. Genel Müdürü olan ve KHK ile görevden alınan Kazım Boztaş, Kültür Sosyal İşler Daire Başkanı İrfan Sarıgül ile Mali Hizmetler Daire Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı İslam Çur'un, tarlayı ilk o dönem Balıkesirspor'da oynayan İlhan Eker'e satmak istediği öğrenildi.

Gönül'ün ilgisi üzerine İrfan Sarıgül, 'Tay Tay Kazım' lakaplı FETÖ'cü Kazım Boztaş İstanbul'a giderek Gönül'e bir sunum yaptı. Gönül'ün tarlası, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Balıkesir-Çanakkale Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı'na sokulmadı. Şimdi belediyenin tarlayla ilgili yeni bir plan yapıp yapmayacağı ise merak ediliyor.

GÖKHAN'DAN ÇOK SERT TEPKİ!
Gökhan Gönül, Akşam'da yer alan haber üzerine sosyal medyadan sert bir açıklama yayınladı.

İşte o paylaşım:


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN