Web Sürümüne Geç

Demba Ba geri dönüyor

Demba Ba geri dönüyor
Pazartesi 25.12.2017 10:09

Premier Lig ekiplerinden Everton'ın Cenk Tosun için ısrarcı olması, Beşiktaş'ı forvet arayışlarına da itti. Her fırsatta Beşiktaş'a dönmek istediğini dile getiren Demba Ba Twitter hesabında konumunu 'BEŞİKTAŞ JK' olarak değiştirdi. Bu gelişme transferin bittiği yönünde algılandı.

Her ne kadar Orman, Cenk'i sezon sonuna kadar satmayı düşünmediklerini belirtse de, astronomik bir teklif, takımdaki dengeleri değiştirebilir. Bunu öngörerek hareket eden yönetim, Teknik Direktör Şenol Güneş'in de onay vermesiyle Demba Ba'yı yedekte tutuyor. Her fırsatta Demba Ba'yı çok sevdiğini ve takımda görmek istediğini söyleyen Fikret Orman, sözleşmesi bitecek olan yıldız golcüyü kadroya dahil etmekte kararlı.

Siyah beyazlı takım ile görüşmeler gerçekleştiren Demba Ba ise Twitter hesabında konumu 'BEŞİKTAŞ JK' olarak değiştirdi. Ara dönemde transferin resmen duyurulması bekleniyor.

6 milyon Euro'ya geldi 13 milyon Euro'ya gitti
2014-15 sezonunda Chelsea'ye 6 milyon euro ödenerek kadroya dahil edilen Senegalli yıldız, bir sene sonunda Çin ekibi Shenhua'ya 13 milyon euro'ya satılmıştı. Uzak Doğu'da 1.5 yıl top koşturduktan sonra Demba Ba'nın bacağı kırılmış ve uzun süre formasına hasret kalmıştı. Ardından geçen sezon ocak ayında Beşiktaş'a yarım sezonluğuna kiralanmış ancak Aboubakar ve Cenk Tosun'dan formayı alamamıştı. Ardından geçen sezon ocak ayında Beşiktaş'a yarım sezonluğuna kiralanmış ancak Aboubakar ve Cenk Tosun'dan formayı alamamıştı. Ardından geçen sezon ocak ayında Beşiktaş'a yarım sezonluğuna kiralanmış ancak Aboubakar ve Cenk Tosun'dan formayı alamamıştı.

Ücretsiz gelecek
Demba Ba'nın bonservisini alarak Beşiktaş'a ücretsiz bir şekilde gelmeye çalıştığı bildirildi. Ayrıca Çin ekibinin de yabancı futbolcu konusunda sorun yaşadığı kaydedildi.

Konumunu Beşiktaş yaptı
Beşiktaş ile kesin olarak anlaştığı iddia edilen Demba Ba, twitter hesabında konumunu da 'BEŞİKTAŞ JK' olarak değiştirdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN