Web Sürümüne Geç

  Daha iyi yerde olmalıyız

  Daha iyi yerde olmalıyız
  25 Aralık 2017, Pazartesi

  Orman: Lig performansımızdan memmun değilim

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlıların ligdeki performansından memnun olmadığını, bu sene daha iyi olmaları gerektiğini sözlerine ekledi. Lig yarışı için kısa bir yorum yapan Orman, "Beşiktaş'ın daha iyi yerlerde olması lazımdı. 30'a yakın resmi maç yaptık. İkinci yarı daha az maçımız var. İçeride maç sayımız daha fazla. Devre arası kampını iyi geçirip, üçüncü defa üst üste şampiyon olmak istiyoruz. Güzel bir lig yarışı geçiyor, hakemlerin etki etmediği bir ikinci yarı temenni ediyorum" dedi. Orman, Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu'ndaki rakipleri Bayern Münih karşılaşması için de, "Daha çok süre var. Zor bir kura ama umutsuz değilim" ifadelerini kullandı.

  TERİM'İ SEVERİZ
  Başkan Orman, Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geçmesi konusunda, "Herkes başarılı olmak istiyor. Terim'in de kariyeri belli. Sevdiğimiz bir spor adamı, hayırlısı olsun. Bizim gibi onlar da şampiyon olmak istiyor. Bundan keyif almak lazım. İpi göğüsleyen biz olalım, önemli olan bu " yorumunu yaptı.

  OĞUZHAN ÖZYAKUP BİZİMLE MUTLU
  Başkan Fikret Orman, sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Oğuzhan Özyakup için "Cenk Tosun gibi o da burada olmaktan mutlu. Her ikisinin de kariyerleri için onlara faydalı olabilecek bir şey olursa, ben zaten destek olurum" ifadesini kullandı.
  Etiketler Fikret Orman
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN