Web Sürümüne Geç

  Bir veda havası

  Bir veda havası
  29 Aralık 2017, Cuma

  Everton'a transferi artık an meselesi olan Cenk Tosun, dün akşam Vodafone Park'ta Beşiktaş taraftarına veda eder gibiydi…

  58. dakikada yerini Orkan Çınar'a bırakan golcü oyuncu, kendisini ayakta alkışlayan taraftarları selamladı. Maç sonunda ise daha duygusal görüntüler yaşandı.

  Siyah-beyazlı taraftarlar, takımı soyunma odasından çağırırken Cenk Tosun'un ortaya gelmesini istedi. Taraftarların tezahüratlarını kırmayan golcü oyuncu, ilk yarının son 3'lüsünü çektiren isim oldu.

  Sivil kıyafetlerle sahaya çıkan milli futbolcunun bu hareketi "Veda ediyor" diye yorumlandı. Bu arada, Cenk'in İngiltere'den önce Galatasaraylı Hakan Balta ile birlikte Dubai'ye tatile gideceği öğrenildi.

  ŞENOL GÜNEŞ'TEN ANLAMLI BAKIŞ
  Teknik Direktör Şenol Güneş'in bu fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu. Güneş'in evladına veda eden babayı andıran bu bakışından, 'Cenk kesin olarak ayrıldı' anlamı çıkartıldı. Maç sonunda açıklamalarda bulunan Güneş ise, "Benim bakışlarımdan hiçbir şey anlayamazsınız, ben de anlayamıyorum. Bakışlara değil, kalplere bakın siz" ifadelerini kullandı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN